Patch cord | FO | 3 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | Slimflex

107,27 RON
Adaugă recenzia ta
Tip accesoriu: patch cord fibra opticaTip fibra: multimode OM3Conectori: Duplex LC - SCLungime (m): 3 mProtectie la incediu (LSZH - low smoke zero halogen): daCuloare: galben
Disponibilitate

In stoc

Cod Produs
N122.5LLA3
Garantie 24 luni

Suport Tehnic Gratuit

Va stam la dispozitie si asiguram asistenta profesionala pentru toate produsele

Extra Retur

in 30 zile

4 Metode de Plata

Ramburs, Card, Rate fara Dobanda, OP

Transport Gratuit

Prin curier sau Easybox la comenzi >499 lei

Instalare

Oriunde in Romania prin Parteneri Nostri

Detalii
Tip accesoriu: patch cord fibra optica
Tip fibra: multimode OM3
Conectori: Duplex LC - SC
Lungime (m): 3 m
Protectie la incediu (LSZH - low smoke zero halogen): da
Culoare: galben
Mai multe informatii
Producator Nexans
EAN 5415044545007
Garantie 24
Tip accesoriu Patch cord fibra optica
Tip fibra multimode OM3+BN1913:BN1954
Conectori Duplex LC-LC
Lungime (m) 3 m
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati: Patch cord | FO | 3 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | Slimflex
Se încarca...

check-circle Ati trimis o recenzie pentru verificare.

This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.